Zobrazený jediný výsledok

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

AGM SIOUX 940 – Illuminátor s dlhým rozsahom

180.00 s DPH
BALENIE OBSAHUJE Používateľská príručka IR iluminátor Mount - 18650 Nabíjateľná batéria - Nabíjačka - Mäkké puzdro na prenášanie
Infračervené žiariče fungujú tak, že vyžarujú svetlo v infračervenom spektre alebo odrážajú okolité svetlo. Ľudské oko nedokáže zistiť infračervené svetlo; NVDS však umožňuje ľuďom detekovať svetlo vyžarované alebo odrážané infračerveným žiaričom. Infračervené svetlá sa používajú ako doplnkové zdroje svetla a sú obzvlášť užitočné v prostrediach, kde je úroveň prirodzeného svetla extrémne nízka, alebo na lokalizáciu a označovanie cieľov. Infračervené svetlá NVD sú rozdelené do troch hlavných skupín:
  1. IR LED: Najpopulárnejší typ infračervených svetiel pre nočné videnie. Tieto zariadenia produkujú infračervené svetlo, ktoré môžu zistiť iba iné jednotky nočného videnia. Jedná sa o najbezpečnejší typ infračervených svetiel.
  2. Lasery: Jednotky, ktoré pracujú na zosilnení svetla, stimulované generovanými fotónmi. Tieto lasery môžu vyžarovať žiarenie a môžu byť nebezpečné pri nesprávnom zaobchádzaní alebo vystavení nebezpečným podmienkam.
  3. Filtrované žiarovky: Jednotky pozostávajúce z žiarovky a infračerveného filtra. Takéto filtre blokujú všetky časti spektra, s výnimkou infračerveného žiarenia.